Стоматологи проводять більшу частину робочого часу зосереджуючись на дуже дрібних деталях в обмеженому просторі. Використання бінокулярних луп створює комфортні та ергономічні умови для точних маніпуляцій. Разом з Admetec ви можете підняти якість роботи та результати лікування на новий рівень!

3.2. 2-min.jpg
Admetec Galilean TTL

Оптична система Галілея - кращий вибір для особистого використання. Багаторазово підвищують якість, ергономіку та ефективність роботи.

Стоматологам загального профілю, хірургам та гігієністам дуже подобається використовувати ці лупи, тому що вони забезпечують загальний комфорт і зручне положення тіла. Кожна пара виготовляється відповідно до індивідуальних параметрів: межзінична відстань, робоча відстань, рецепт корекції зору.

Варіанти збільшення: 2.5x, 2.7x і 3.2x.
бинокуляры 2-min.jpg

Admetec Prismatic TTL

Оптична система Кеплера забезпечує чудово деталізовану картинку високої чіткості, з точною передачею кольору, для складних процедур.

"Призми" ідеально підходять для хірургів, ортопедів та ендодонтистів, яким потрібне велике збільшення і точність.

 

Досконалість дизайну і міцність матеріалів Admetec, гарантують унікальний продукт, який поєднує в собі довговічність, легкість і простоту використання.

Варіанти збільшення: 4.0x, 4.8x і 5.5x.